Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd - Verkocht

Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henri Quittelier - Ets 'De Boef anno 1627' - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Henri Quittelier (1884-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1946
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Henri Quittelier.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Lichte verkleuring aan de bovenzijde.

Henri Quittelier (1884-1930)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9 )

235 verkochte items
37 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 12:23
Eindtijd:15-03-2020 om 22:21
Biedingen (4)
balsem_voor_de_ziel
15 mrt. / 21:55
€ 5
WalterLeendertse
15 mrt. / 21:54
€ 3
balsem_voor_de_ziel
15 mrt. / 21:54
€ 3
WalterLeendertse
15 mrt. / 02:02
€ 1