Henri van der Stok - “De wilde jongen”

Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!
Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!
  • Henri van der Stok (1870-1946)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie en zeldzame houtsnede van bekende graficus.

Werk is handgesigneerd.

Heeft buiten de marges twee gaatjes belicht vlekjes maar de afbeelding zelf is in zeer goede staat.
Akkoord
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25