Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw - Verkocht

Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 56,00

Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!Henri Verstijnen - Houtsnede: Pauw kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Henri Verstijnen (1882-1940)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout46 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Henri Verstijnen. Afmetingen werk incl passepartout: H46  x B65.5 cm. Afmetingen voorstelling: H29 x B49 cm. Linksonder in de druk gesigneerd. . De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk is in goede staat. Op de passepartout zit waterschade en wat scheurtjes(zie foto's). Goed ingelijst met nieuw passepartout ziet het werk er keurig uit.

Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:07-05-2019 om 14:35
Eindtijd:28-07-2019 om 13:13
pietnuytten
28 jul. / 11:20
€ 56