Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede

Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!Henri Wils - De Steenpoort Antwerpen, 1911 - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
  • Henri Wils (1892-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1911
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 28 cm (h x b)
Incl. lijst50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bladmaat 46x28 cm.

Geplaatst achter passepartout en glas.

In een zwarte alu lijst.
In goede gebruikte staat. Glasbreuk bij verzending is voor risico van de koper.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Henri Wils (1892-1967)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
1661 verkochte items
Alle items van deze verkoper (198)
35 cm
50 cm
28 cm
46 cm
Starttijd12-7-2023 om 20:25
Eindtijd26-7-2023 om 20:07
Openingsbod € 45
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland