Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Kunststof |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 20 x 20 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 200 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Turnhout, België |
Starttijd | 7-7-2022 om 10:01 |
Eindtijd | 17-7-2022 om 20:15 |