Heriberto Cogollo - Stijgerend paard

Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 20!
Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 20!Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 20!Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 20!
  • Heriberto Cogollo (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeer fraai kleurenlitho van Heriberto Cogolo .
Oplage is 100.  Handgenummerd en gesigneerd.

Papierformaat is 42 x 56 cm, Afbeelding is 30 x 44 cm.
Litho in zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: H.i. ambacht, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Heriberto Cogollo (1945)

Colombiaans Colombiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  dolo
Lid sinds 2019
13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
42 cm
56 cm