Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst - Verkocht

Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Herma van Wijk - Naakte vrouw - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Herma van Wijk (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 21 cm (h x b)
Lijst67 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
JC 539 K
Herma van Wijk
Naakt
Ets  5/10
1986
34 x 21 cm
67 x 51 cm

Herma van Wijk (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
51 cm
67 cm
21 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 16:53
Eindtijd:24-01-2020 om 19:12
degroeneridder
24 jan. / 15:53
€ 75