Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! - Verkocht

Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!Herman Bieling - Vijf tekeningen/schetsen in één koop! kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vijf werken van Herman Bieling. Één maal gesigneerd Bieling, zie foto’s.
De staat is redelijk goed. Hier en daar kleine vouwtjes of scheurtjes. Één tekening is voluit gesigneerd Bieling, drie anderen gestempeld. De gesigneerde tekening is 28.5-22.5 cm De gestempelde schetsen zijn in verschillende afmetingen. Ong 12-20 cm
Binnen Nederland € 7,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-7-2020 om 13:09
Eindtijd26-7-2020 om 16:53
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken