Herman Brood - 2 figuren - Verkocht

Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood - 2 figuren kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Os
FA. (12)

131 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een leuke tekening gemaakt door Herman Brood. Afkomstig van de schoonmaakster van de familie Brood.

Afmetingen circa 16 x 23 cm

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(84)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

131 verkochte items
16 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-05-2022 om 09:36
Eindtijd:26-05-2022 om 19:00
HAHannewijk
26 mei / 04:02
€ 195