Prachtige groot werk van Herman Brood, In dit werk komt u het bekende "Tarzan broekje" tegen. De kleuren zijn zeer helder en spatten van het doek. Ik schat dat het doek in de begin jaren negentig is gemaakt. In die tijd besteedde Herman meer tijd aan zijn werken. Dit is duidelijk aan de kwaliteit te zien. Het werk is aan de rechter zijkant 2x gesigneerd door Brood. 1 x in witte letters en 1x in zwarte letters. Afmetingen werk: 160 x 100 cm. Het werk wordt geleverd met een certificaat van Broodnodig en een taxatierapport van het Herman Brood Museum.
Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten Als de verkoopprijs incl. veilingkosten> 3.000 euro is.
Zeer Goed
koeriersdienst