Herman Brood - acryl op linnen - 1995 - Verkocht

Herman Brood - acryl op linnen - 1995 kopen? Bied vanaf 1495!

Verkoopprijs: € 1.495,00

Herman Brood - acryl op linnen - 1995 kopen? Bied vanaf 1495!Herman Brood - acryl op linnen - 1995 kopen? Bied vanaf 1495!Herman Brood - acryl op linnen - 1995 kopen? Bied vanaf 1495!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1995
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van Herman Brood. Het werk is gemaakt in 1995 toen hij in Bergen verbleef. Het werk wordt geleverd met een certificaat van Kiewit Kunst. Een certificaat van HB-M (voormalig Herman Brood Museum) kan tegen een meerprijs van 125 euro worden meegeleverd.
Gezien de waarde van het werk heeft ophalen in 's-Gravenzande de voorkeur. ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.  Verzenden is ook een optie.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 1.495,00
Starttijd:08-01-2019 om 16:31
Eindtijd:19-01-2019 om 21:35
DextersLab
19 jan. / 12:17
€ 1495