Herman Brood - Casino

Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!Herman Brood - Casino kopen? Bied vanaf 800!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56.5 x 73 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Herman Brood zeefdruk: Casino

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (129)

Geplaatst door  Bram87
Lid sinds 2021
0 verkochte items
88.5 cm
73 cm
73 cm
56.5 cm