Herman Brood - Chess - Verkocht

Herman Brood - Chess kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Chess kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Chess kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Chess kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 117 x 137 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 83 van 250
Chess Herman Brood - Groot Zeefdruk
83/250
Chess Herman Brood
Ingeljjst ca 120x137cm
Zeefdruk nr 83 van 250
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergeijk, Nederland

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (126)

Geplaatst door  FritsAnita
Lid sinds 2022
1 verkochte items
137 cm
117 cm
110 cm
90 cm