Herman Brood - Forever Friends

Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - Forever Friends kopen? Bied vanaf 495!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 83 cm (h x b)
Lijst72 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie, liefdevolle en gewilde zeefdruk.

Zeer netjes ingelijst in een zilveren metalen lijst met passe partout.

Vanzelfsprekend met de hand gesigneerd en genummerd, 48/250.

Totale afmetingen: 102 x 72 cm.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (99)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

230 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
102 cm
72 cm
83 cm
55 cm
Starttijd:12-09-2022 om 14:33
Eindtijd:25-09-2022 om 21:04
Openingsbod € 495
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier