Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. - Verkocht

Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,00

Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Gesigneerde zeefdruk - 100 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage96/100
Zeldzame zeefdruk van Herman Brood

Afmeting papier 35x45 cm.
Oplage 96/100

Uiteraard hand gesigneerd

Bij verzending zal het werk plat worden verstuurd!

Beschadiging op de rand van het papier zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(73)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
45 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:03-12-2019 om 11:29
Eindtijd:09-12-2019 om 20:09
Biedingen (12)
buwalda
09 dec. / 17:14
€ 80
DucoNienke
07 dec. / 20:45
€ 70
Aapeloekie
07 dec. / 20:37
€ 60
DucoNienke
07 dec. / 11:10
€ 50
Jurgen_Anita
07 dec. / 11:10
€ 45
DucoNienke
06 dec. / 22:55
€ 40
H-Hogeboom
06 dec. / 09:23
€ 35
Artsupply
06 dec. / 09:23
€ 30
H-Hogeboom
06 dec. / 09:23
€ 25
Artsupply
04 dec. / 10:04
€ 20
Jurgen_Anita
04 dec. / 10:04
€ 15
Jurgen_Anita
03 dec. / 17:17
€ 1