Herman Brood - Gr Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd GROOT!!!

Herman Brood - Gr Kleurenzeefdruk CHESS Handgesigneerd GROOT!!! kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 310,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1823 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen83 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting werk   107 x 83 cm in zeer goede staat ( nooit ingelijst geweest )

Handgesigneerd en genummerd  oplage 250ex.

LET OP!!!  Het werk heeft geen witrand!!!

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 310,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 15:04
Eindtijd:03-02-2020 om 20:34

Biedingen (2):

Huber
3 feb. / 20:18
€ 270
Juliahompes
1 feb. / 15:37
€ 250