Zeefdruk van Herman Brood met de titel: 'Gitar man'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
De zeefdruk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwarte lijst met zilveren rand inclusief een zwart passe-partout , Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Kunstenaar: Herman Brood Titel: Gitar man Periode: 1945-1999 Techniek: Zeefdruk Oplage: E.a. Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 62 x 112 cm Afmeting lijst (HxB): 82 x 131 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Nieuw Referentie: ZK3001009 Verdere info: Met certificaat
Zeer Goed
koeriersdienst