Herman Brood - Herman & Iggy

Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Herman & Iggy kopen? Bied vanaf 475!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4/150
Originele door Herman Brood gesigneerde zeefdruk uit het jaar 2000 genaamd Herman & Iggy.
Iggy was Hermans hond genoemd naar Iggy Pop.

Wordt geleverd incl. certificaat van Coach Art.

De zeefdruk verkeerd in perfecte staat en wordt in een ruime stevige koker verzonden.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Kunstig
281 verkochte items
Alle items (2)
75 cm
60 cm