Herman Brood - Horen, zien en zwijgen - Verkocht

Herman Brood - Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Zeefdruk in goede conditie, nooit ingelijst geweest. Wordt geleverd met certificaat van echtheid.Ophalen mogelijk. Aangetekende en verzekerde verzendkosten € 12,50 voor Nederland en € 19.- voor België. De verderop in deze site genoemde verzendkosten betreffen niet-aangetekende verzendkosten. Deze zeefdruk is bijna uitverkocht.
in ladenkast bewaard
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd8-12-2018 om 0:09
Eindtijd14-12-2018 om 19:47
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken