Herman Brood - Horen zien en zwijgen

Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Zeefdruk "Horen zien en zwijgen" van Herman Brood.
Oplage 92/150 / hand gesigneerd
Niet ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lokeren, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 46,80

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (83)

Geplaatst door  Robyn
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
120 cm
70 cm