Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 - Verkocht

Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Ingelijste stifttekening , Figuren – 1992 kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een tekening uit 1992 van Herman Brood (1946-2001).

    -Gesigneerd en gedateerd middenonder en ingelijst in een eenvoudige goudkleurige lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Afmetingen:  Lijst, 30,5 x 40,5 cm. Beeld, 19 x 27,5 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: In goede staat. De kleuren zijn iets vervaagd in de loop der tijd. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. De kleuren zijn iets vervaagd in de loop der tijd. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (85)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
40.5 cm
30.5 cm
27.5 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:16-12-2019 om 00:01
Eindtijd:30-12-2020 om 19:20
Biedingen (19)
braeckeveldt
27 dec. / 21:32
€ 240
jvlemmix
27 dec. / 14:25
€ 220
mexico
27 dec. / 14:18
€ 200
jvlemmix
27 dec. / 14:18
€ 200
mexico
18 dec. / 20:34
€ 130
dauwsky
18 dec. / 20:33
€ 120
mexico
18 dec. / 20:33
€ 120
dauwsky
17 dec. / 20:11
€ 110
decaboot
17 dec. / 20:10
€ 100
dauwsky
17 dec. / 20:10
€ 90
decaboot
17 dec. / 08:23
€ 80
kiwi01
17 dec. / 08:23
€ 70
decaboot
17 dec. / 08:23
€ 45
kiwi01
17 dec. / 08:23
€ 40
decaboot
17 dec. / 08:23
€ 25
kiwi01
17 dec. / 08:23
€ 20
decaboot
16 dec. / 17:04
€ 5
Cielo
16 dec. / 14:29
€ 3
Junta
16 dec. / 08:46
€ 1