Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd.

Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd. kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd. kopen? Bied vanaf 299!Herman Brood - Kleurenzeefdruk FAMMILY AFFAIR Handgesignerrd. kopen? Bied vanaf 299!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 59 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 300
Fraaie en grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Af,eting blad 60 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 300x.

het nummr kan afwijken van de foto.

A
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 27,50
Naar Duitsland € 27,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (96)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
2547 verkochte items
Alle items (81)
60 cm
59 cm