Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-10-2022 om 16:46 |
Eindtijd | 23-10-2022 om 19:14 |