Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 175
Fraaie Handgesigneerde Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad 90 x 70 cm cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 175 ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
In de onderste witrand zitten lichte sporen van drukinkt(zie foto)

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00