Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer exclusieve en gezochte kleurenzeefdruk van Herman Brood.

afmeting blad  60 x 50 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd EA  exemplaar.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

ObjectlocatieSpannum,  Nederland
Starttijd23-2-2020 om 9:54
Eindtijd26-2-2020 om 21:38
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken