Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk OF JE BIJ GOD WAS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 245!

Verkoopprijs: € 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer exclusieve en gezochte kleurenzeefdruk van Herman Brood.

afmeting blad  60 x 50 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd EA  exemplaar.

wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
FA. (34)

2007 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 281,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-02-2020 om 09:54
Eindtijd:26-02-2020 om 21:38
tbartels
26 feb. / 20:34
€ 245