Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd

Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA genummerd
Fraaie Handgesigneerde Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting werk 60 x 60 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA (genummerd) exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (126)

Geplaatst door  Hans1951
1319 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
60 cm
60 cm