Herman Brood - Moeder en kind - Verkocht

Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 378,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 199!Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 199!Herman Brood - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  ro53
FA. (1)

12 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
Lijst70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175/350
Zeer mooie zeefdruk, in druk gesigneerd en met stift gesigneerd

Mooie kleuren en onbeschadigd, professioneel ingelijst door kunsthandel de molensteen in hoorn

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(75)
Geplaatst door  ro53
FA. (1)

12 verkochte items
55 cm
70 cm
32 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 378,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2020 om 22:10
Eindtijd:19-01-2021 om 19:42
Biedingen (9)
KarinPiet
19 jan. / 19:36
€ 329
HarmvanHalsema
19 jan. / 19:35
€ 309
KarinPiet
19 jan. / 19:35
€ 289
HarmvanHalsema
19 jan. / 19:28
€ 269
Xam70
19 jan. / 19:28
€ 249
HarmvanHalsema
19 jan. / 19:09
€ 229
Xam70
19 jan. / 18:50
€ 209
HarmvanHalsema
19 jan. / 18:50
€ 200
HarmvanHalsema
19 jan. / 10:10
€ 199