Herman Brood - ode=passee - Verkocht

Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 103 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
zeer grote zeefdruk van herman brood getiteld od=passee ook wel ¨back-stage¨ genoemd.zeer kleurrijk,ophang klaar mooi strak ingelijst

Oplagenummer 68/200
Uiteraard gesigneerd door Herman Brood met zwarte marker.
Gezien de grote en kwetsbaarheid is dit werk niet op te sturen.
Afhalen kan in eindhoven
persoonlijk bezorgen kan vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (97)

Geplaatst door  lowracer
FA. (20)

Lid sinds 2019
393 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
110 cm
90 cm
103 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 343,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 10:51
Eindtijd:26-11-2022 om 19:24
Hildedb
26 nov. / 16:05
€ 299