Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst - Verkocht

Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - Pushin Along - gesigneerd - 135 ex - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 37 cm (h x b)
Lijst76 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/135
Prachtige originele zeefdruk van Herman Brood met de titel Pushin Along

De kwaliteit van deze zeefdruk is zeer hoog, het lijkt net op de originele stifttekening.

Zeer zelden aangeboden (kleine oplage)

Zie ook de andere veiling voor de bijhorende zeefdruk "Yaya Yaya Club"

Let op! Deze lijst heeft geen glasplaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(85)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
76 cm
76 cm
37 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 13:59
Eindtijd:05-08-2020 om 11:41
Jurgen_Anita
05 aug. / 10:18
€ 200