Herman Brood - Pushin' Along - Verkocht

Herman Brood - Pushin' Along kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Pushin' Along kopen? Bied vanaf 75!Herman Brood - Pushin' Along kopen? Bied vanaf 75!Herman Brood - Pushin' Along kopen? Bied vanaf 75!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst 69 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 135
Zeefdruk van Herman Brood in goede conditie.
Ooit op een veiling gekocht, maar daarna heeft het werk meer in opslag gestaan dan dat het is tentoongesteld.
Het werk is bijna niet tentoongesteld. Nooit aan direct licht blootgesteld. De laatste jaren staat het in opslag.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (132)

Geplaatst door  Hans02
24 verkochte items
72 cm
69 cm
41 cm
36 cm