Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 - Verkocht

Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!
Tekening / Aquarel

Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!Herman Brood - stift tekening - Nirvana, gesigneerd r.o. - 1994 kopen? Bied vanaf 625!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1994
Techniek Stift
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hermanus (Herman) Brood (Zwolle, 5 november 1946 – Amsterdam, 11 juli 2001) was een Nederlandse zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Brood onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Hij werd met de door hem begeerde en bewust geëtaleerde zeer flamboyante levensstijl de Nederlandse belichaming van het hedonistische credo Seks, drugs & rock-'n-roll. Brood vertoonde uiteindelijk standaard ontwenningsverschijnselen zoals incontinentie, epilepsie en delirium tremens na jarenlang veelvuldig en overmatig amfetamine- en alcoholgebruik.

Vier maanden voor zijn vijfenvijftigste verjaardag pleegde hij zelfmoord door, met een afscheidsbriefje op zak, van het dak van het Amsterdamse Hilton-hotel af te springen.
Het werk is in goede staat, netjes ingelijst en achter glas.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (94)

Geplaatst door  JBK
525 verkochte items
Alle items (29)
48 cm
58 cm
24 cm
30 cm