Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk

Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 418,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Test Pilot - Originele Handgesigneerde Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Artiest: Herman Brood

Titel: Test Pilot

Staat: nieuwstaat

Kunstjaar: 1994

Formaat: 76 x 56 cm

Techniek: kleurenzeefdruk op 300 grams natuurkarton

Signering: op voorzijde, hand gesigneerd

Oplage: 100 stuks, dit betreft nummer 24

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(92) Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
56 cm
76 cm

Dit item is verkocht voor 418,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-10-2020 om 07:47
Eindtijd:13-11-2020 om 20:51

Biedingen (36):

Yveke
13 nov. / 20:42
€ 364
Pillaert
13 nov. / 20:41
€ 344
Yveke
13 nov. / 20:40
€ 324
Pillaert
13 nov. / 20:40
€ 304
Yveke
13 nov. / 20:40
€ 304
Pillaert
13 nov. / 20:39
€ 284
Yveke
13 nov. / 20:38
€ 264
Pillaert
13 nov. / 20:38
€ 251
Pillaert
13 nov. / 20:38
€ 244
Yveke
13 nov. / 20:38
€ 224
Pillaert
13 nov. / 20:37
€ 204
Yveke
11 nov. / 12:55
€ 194
Jurgen_Anita
9 nov. / 17:27
€ 184
postart
9 nov. / 17:27
€ 175
postart
9 nov. / 17:27
€ 174
Jurgen_Anita
9 nov. / 17:27
€ 164
postart
6 nov. / 10:51
€ 154
Jurgen_Anita
6 nov. / 10:51
€ 146
Jurgen_Anita
4 nov. / 16:46
€ 144
Sneekkunst
4 nov. / 12:41
€ 134
postart
4 nov. / 12:41
€ 130
postart
4 nov. / 10:11
€ 109
Jurgen_Anita
4 nov. / 10:11
€ 99
Jurgen_Anita
1 nov. / 12:36
€ 85
JohnM
31 okt. / 23:37
€ 75
duif
31 okt. / 23:37
€ 70
JohnM
31 okt. / 19:06
€ 60
Jurgen_Anita
31 okt. / 19:06
€ 50
JohnM
31 okt. / 19:06
€ 50
Jurgen_Anita
31 okt. / 19:06
€ 35
JohnM
31 okt. / 19:06
€ 30
Jurgen_Anita
31 okt. / 19:05
€ 25
JohnM
31 okt. / 19:05
€ 20
Jurgen_Anita
31 okt. / 11:14
€ 15
Kortu
31 okt. / 11:14
€ 10
Kortu
31 okt. / 08:36
€ 1