Herman Brood - Testarossa

Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 500!Herman Brood - Testarossa kopen? Bied vanaf 500!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 76 x 67 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 133/200
De zeefdruk "Testarossa" van Herman Brood toont typisch zijn kenmerkende expressieve stijl: een Ferrari Testarossa afgebeeld in felle, contrasterende kleuren met ruwe, energieke penseelstreken. Brood was gefascineerd door snelle auto's en de Testarossa was een
icoon van de jaren '80 – precies passend bij zijn rock-'n-roll levensstijl.

Het werk kenmerkt zich door:
Kleurgebruik: Felrode, zwarte en witte vlakken, vaak met spatten en druipers die zijn spontane werkwijze verraden
Compositie: De auto staat meestal centraal, vaak iets scheef of vanuit een dynamisch perspectief
Textuur: De typische Brood-krassen en vlekken die zijn zeefdrukken die rauwe, ongepolijste uitstraling geven
Sfeer: Een combinatie van glamour en grittiness – de dure sportwagen weergegeven op een manier die zowel bewondering als ironie uitstraalt.
De zeefdruk word geleverd met een certificaat van echtheid.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (77)

Geplaatst door  Freddyy
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (2)
110 cm
102 cm
67 cm
76 cm