Herman Brood - The odd couple - Verkocht

Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!

Verkoopprijs: € 4.370,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - The odd couple kopen? Bied vanaf 3750!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1993
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
Lijst96 cm x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig origineel schilderij van Herman Brood.

Het doek komt uit 1993 en meet 110 x 90 cm.

In fraaie houten baklijst van 117 x 96 cm.

Uiteraard gesigneerd met spuitbus.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(77)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

221 verkochte items
117 cm
96 cm
110 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 4.370,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-04-2020 om 15:29
Eindtijd:17-05-2020 om 20:04
Fralin
17 mei / 19:25
€ 3800