Herman Brood - Two Friends - Verkocht

Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!

Verkoopprijs: € 3.200,00

Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!Herman Brood - Two Friends kopen? Bied vanaf 3395!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1998
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
'Two Friends'  is een origineel schilderij van Herman Brood.

Het doek meet maar liefst 120 x 100 cm.

Afkomstig uit het atelier van Brood boven Dante in Amsterdam.

Voorzien van certificaat van echtheid en officieel lakzegel in was op de achterzijde.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

227 verkochte items
100 cm
120 cm
100 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 3.200,00
Starttijd:13-11-2018 om 14:35
Eindtijd:26-11-2018 om 07:57
Spoek
25 nov. / 22:56
€ 3200