Herman Brood - Vliegtuig - Verkocht

Herman Brood - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Herman Brood heeft in de nachten van zondag 2 en maandag 3 juni 1996 twee grote rolluiken van het toenmalige winkelcentrum De Kolk aan de Nieuwendijk te Amsterdam beschilderd.
Werk wordt geleverd met passepartout.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,95
Naar België € 29,99

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (129)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
68 cm
48 cm