Herman Brood - VolvoNederland - Verkocht

Herman Brood - VolvoNederland kopen? Bied vanaf 400!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - VolvoNederland kopen? Bied vanaf 400!Herman Brood - VolvoNederland kopen? Bied vanaf 400!Herman Brood - VolvoNederland kopen? Bied vanaf 400!Herman Brood - VolvoNederland kopen? Bied vanaf 400!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 175
Zeefdruk van Herman Brood is in opdracht (van Volvo Nederland) vervaardigd en is nummer 3 van 175.
Papier: Hanhnemülle 300 grams papiermaat 70 x 50 cm.
Beeldmaat: 60 x 42 cm
Druk; acht kleuren handgescheiden
Drukker: Art & Articels Amsterdam
Zeefdruk van Herman Brood  in opdracht vervaardigd en is nummer 3 van 175.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldermalsen, Nederland

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (126)

Geplaatst door  Bettyblue
Lid sinds 2022
1 verkochte items
50 cm
70 cm
42 cm
60 cm