Herman Brood - What's for lunch?

Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!Herman Brood - What's for lunch? kopen? Bied vanaf 795!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterend origineel werk van Herman Brood op papier. Het werk betreft een eerbetoon aan zijn idool William Burroughs.

Gemengde techniek op papier uit 1992.

Afmetingen werk zijn 30 x 40 cm.

Handgesigneerd en gedateerd.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (90)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
43 cm
53 cm
30 cm
40 cm
Sluit over 9d 6u 33m 56s
Openingsbod€ 795
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:26-11-2022 om 16:49
Eindtijd:10-12-2022 om 20:52