Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. - Verkocht

Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Zurne - Kleurenets z.t. kopen? Bied vanaf 60!
Wim Zurne - Kleurenets z.t.Grafiek na 1900
  • Openingsbod € 60
Ingrid Baars - onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Ingrid Baars - onbekendGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 30
Clemens Briels - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels - Geen titelGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 175
Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Who's the boss - zeefdruk - gesigneerd - 250 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage189/250
Originele zeefdruk van Herman Brood.

Uiteraard handgesigneerd en genummerd

Afmeting blad 50 x 65 cm.

A.t.p. i.v.m. conditie van de rand/hoek

beeld is in goede staat, de randen zijn in redelijke conditie, 1 hoekje is gescheurd (zie foto) goed ingelijst achter passe-partout valt dit uiteraard weg.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(83)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-04-2020 om 16:02
Eindtijd:20-04-2020 om 21:37
Biedingen (15)
Stars
20 apr. / 21:30
€ 110
Kunst321
20 apr. / 20:11
€ 100
Gerald93
13 apr. / 19:40
€ 90
dauwsky
13 apr. / 19:40
€ 85
dauwsky
13 apr. / 19:39
€ 80
Gerald93
13 apr. / 19:39
€ 70
dauwsky
13 apr. / 19:29
€ 60
Gerald93
13 apr. / 19:29
€ 50
Gerald93
12 apr. / 12:59
€ 30
dirkmj
12 apr. / 12:03
€ 25
tkeuning
11 apr. / 18:44
€ 20
dirkmj
11 apr. / 08:06
€ 15
Carexstarr
11 apr. / 08:06
€ 10
dirkmj
10 apr. / 18:21
€ 3
tkeuning
10 apr. / 17:01
€ 1