Herman Brood - zeefdruk: Biggles - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200/300
Zeefdruk van Herman Brood. Titel: "Biggles". Oplage: 200/300.
Afmetingen blad: H40 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H32 x b25 cm.
Het werk is aan de rechter zijkant gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid , van Kiewit Kunst, wordt meegestuurd.

Klein vlekje op de rechterzijde en een heel klein kreukje op de rand van de linker onder hoek. Beide vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2022 om 14:23
Eindtijd:13-11-2022 om 19:50
RonCash
11 nov. / 13:52
€ 275