Herman Brood - zeefdruk: Casino - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!Herman Brood - zeefdruk: Casino kopen? Bied vanaf 425!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer populaire zeefdruk van Herman Brood. Titel: Casino. Deze zeefdruk is gemaakt in opdracht van Holland Casino. Nummer:  168/200 . Afmetingen beeld: H 51 x b70 cm. Het werk is linksonder met zilveren marker gesigneerd door Herman Brood.
Herkomst: De zeefdruk komt rechtstreeks bij Holland Casino vandaan.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (130)

Geplaatst door  Pioen
67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
76 cm
56.5 cm