Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" - Verkocht

Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Zeefdruk van Herman Brood. Titel: "Golfer" . Nummer: E.A.
Afmetingen werk: H100 x b70 cm.

Het werk is aan de onderzijde gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid , van Kiewit Kunst, wordt meegestuurd.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 688,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 10:47
Eindtijd:20-11-2022 om 20:10
Kadafi
20 nov. / 11:41
€ 599