Herman Brood - Zeefdruk Herman Brood (paard) - Verkocht

Zeefdruk Herman Brood (paard) kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Schilderij: Paard
Schilder: Herman Brood
Afmeting: 70x50
Vraagprijs : Bieden
Galerieprijs: € 225,-
Jaartal: 2000
Oplage: 141/750
Met lijst: Nee
Gesigneerd: linkssonder ( In Druk)

Verzending: €10,-(Nederland)

Vragen? aarzel niet en stuur ons een e-mail. U krijgt binnen 12 uur bericht terug.

Alle door ons aangeboden schilderijen, litho's en zeefdrukken zijn handgesingeerd, en in het geval van een zeefdruk ook genummerd.

Zie ook de andere kunst advertenties!