Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst - Verkocht

Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Herman Gouwe - Olieverf op doek, Landschap met bomen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Gouwe (1875-1965)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 43 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi klein werk van Adriaan Herman Gouwe. Gouwe (1875-1965) studeerde aan de Rijksacademie in Amsterdam en behoorde tot de Hollandse luministen, waar hij rond 1910 kennis mee maakte via het werk van Jan Sluijters en Leo Gestel. Hoewel zijn werk geprezen werd in die periode, vertrok Gouwe in 1927 naar Tahiti en liet de kunstwereld achter zich.

Werk heeft wat oppervlaktevuil. Verder lichte golving van het canvas (zie ook detailfoto). Het canvas is nu niet opgespannen op een spieraam, maar zit waarschijnlijk geklemd tussen de lijst en een achterplaat. Iets boven de onderrand van het werk loopt horizontaal een wat verdikte lijn (maar geen breuk in de verf).

Herman Gouwe (1875-1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (667)
47 cm
41.5 cm
43 cm
37.5 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 10:28
Eindtijd:21-11-2022 om 19:36
Biedingen (15)
h-g-art
17 nov. / 09:21
€ 110
NLKVAB
17 nov. / 09:21
€ 100
h-g-art
10 nov. / 12:49
€ 80
Rosser
10 nov. / 11:31
€ 70
h-g-art
08 nov. / 11:44
€ 60
Rosser
08 nov. / 11:44
€ 50
h-g-art
08 nov. / 11:44
€ 45
Rosser
08 nov. / 11:43
€ 40
h-g-art
08 nov. / 11:43
€ 35
Rosser
08 nov. / 11:43
€ 30
h-g-art
08 nov. / 11:43
€ 25
Rosser
08 nov. / 10:34
€ 20
Lottekrul
08 nov. / 10:34
€ 15
Lottekrul
07 nov. / 22:38
€ 3
h-g-art
07 nov. / 19:59
€ 1