Herman Kruyder - Landschap

Herman Kruyder - Landschap kopen? Bied vanaf 1500!
Herman Kruyder - Landschap kopen? Bied vanaf 1500!Herman Kruyder - Landschap kopen? Bied vanaf 1500!Herman Kruyder - Landschap kopen? Bied vanaf 1500!
  • Herman Kruyder (1881-1935)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Werk van Herman Kruyder hangt onder andere in het Rijksmuseum, het Groninger museum en Museum Boijmans Van Beuningen.
Hij behoort tot een van de belangrijkste vertegenwoordigers van het expressionisme in Nederland.