Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst

Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!
Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!Herman Kruyder - Olieverf op doek bevestigd paneel, Boerderij met zonnebloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!
  • Herman Kruyder (1881-1935)
DragerMarouflé
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54.4 cm x 82.5 cm (h x b)
Lijst64 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een landschap in de vroege stijl van Nederlands beeldend kunstenaar Herman Kruyder (Lage Vuursche, 7 juni 1881 – Amsterdam, 29 april 1935).  Het werk is vervaardigd in olieverf op canvas gemaroufleerd op paneel. Op de achterzijde is een sticker van het Kunstmuseum (voormalig Gemeentemuseum) Den Haag te zien.

Kruyder was voornamelijk actief in Haarlem en was een van de oprichters van de Haarlemse Kunstkring. Naast kunstschilder was hij ook tekenaar en glasblazer. Zijn oeuvre is in de collecties van vooraanstaande Nederlandse musea opgenomen.
Herkomst: Particuliere collectie.

Het werk is in goede conditie. Op enkele plekken is er zeer lichte craquelé zichtbaar, zoals ook op de detailfoto's is te zien. De lijst heeft wat beschadigingen en bevat rechtsonder aan de voorzijde nog een veilingsticker.

Daarnaast zou het werk wat opgefrist kunnen worden.

Herman Kruyder (1881-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
93 cm
64 cm
82.5 cm
54.4 cm
Starttijd:07-11-2022 om 09:31
Eindtijd:21-11-2022 om 19:18
Openingsbod € 3000
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier