Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 exemplaren |
Together in the sun, gesigneerde zeefdruk van Van der Linden.
Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 22-11-2021 om 15:54 |
Eindtijd | 5-12-2021 om 22:23 |