Hilde Mohring - Little Hampton - Verkocht

Hilde Mohring - Little Hampton kopen? Bied vanaf 65!
Hilde Mohring - Little Hampton kopen? Bied vanaf 65!Hilde Mohring - Little Hampton kopen? Bied vanaf 65!Hilde Mohring - Little Hampton kopen? Bied vanaf 65!
  • Hilde Mohring (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 60 cm (h x b)
Lijst86 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/2/20
Mooie grote zeefdruk. Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.

Hilde Mohring (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
698 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
95 cm
86 cm
60 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2020 om 16:15
Eindtijd:16-08-2020 om 20:42
BvanCroonenburg
16 aug. / 19:01
€ 65