5. Hilde Mohring

Hilde Mohring (1942)

2 aangeboden items / 45 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Hilde MÖHRING (Arnhem, 1942)

Opleiding:

Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)

Jan van Eyck Academie (Maastricht)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Hilde Mohring - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Hilde Mohring - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 21:34

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hilde Mohring - kleurenzeefdruk - 'Śnieżka' - 1978 (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 70!

Hilde Mohring - kleurenzeefdruk - 'Śnieżka' - 1978 (Eigen druk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 22:16

Jaartal1978
Afmetingen75 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst