Hilly van Eerten - Openbare Bibliotheek OBA, nieuwbouw aan het Oosterdok te Amsterdam 2.

Hilly van Eerten - Openbare Bibliotheek OBA, nieuwbouw aan het Oosterdok te Amsterdam 2. kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Hegien

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hilly van Eerten (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekMonotype
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Het onderwerp van deze mono-print is de Openbare Bibliotheek OBA, die werd gebouwd in 2009 op het Oosterdok te Amsterdam.
De mono-print is opgebouwd uit meerdere kleurlagen die elk uit een afzonderlijke eigen foto zijn afgedrukt. Het werk is een unica omdat het afdrukmateriaal slechts éénmalig gebruikt kan worden; daarna is het onbruikbaar

Deze mono-print is een unica uit 2009 en goed gedrukt in volle kleuren. Het papier is van het merk Somerset in 300 grams, en is geheel onbeschadigd.

Hilly van Eerten (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Hegien

Lid sinds 2022
0 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:04-02-2022 om 14:55
Eindtijd:18-02-2022 om 22:00
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieAMSTERDAM, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland